Darmowe serwery

Darmowe serwery

Przywracanie systemu Windows Vista nie działa

Istnieje kilka problemów z komputerem bardziej frustrującego niż przywracanie systemu vista nie działa. To frustrujące, gdy tyle już napotkasz błędów z komputera, które są na tyle złe, że trzeba wrócić do wcześniejszego punktu zapisanego w historii komputera. Dodaj na niezdolność do faktycznie wrócić, zanim te problemy pojawił się i masz przepis na poważne ciągnięcie za włosy.

Dlaczego nie Przywracanie systemu pracy?

Częstym problemem, że ludzie mają z systemem Vista nie działa przywracanie jest niezdolność do tworzenia punktów przywracania. Istnieją dwa główne sposoby tworzenia tych punktów.

Można ustawić system, aby automatycznie ustawić punkty przywracania na własną rękę. Jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ większość ludzi nie są wymuszane na temat tworzenia własnych punktów przywracania. Można ustawić punkty przywracania ręcznie. Jest to optymalna Jeśli pragniesz mając kontrolę nad tym, kiedy te punkty są ustawione. Ustawienie punktu ręcznie jest to świetny pomysł, jeśli zostały niedawno zakończone ważną zmianę w komputerze, lub jeśli masz zamiar wypróbować nową kawałek ważnej oprogramowania, które nie jesteś pewien.

Przywracanie systemu jest także od czasu do czasu problem ze sprzętem, który wymaga innego zestawu poprawek.

Radzenie sobie z problemami w Przywracanie systemu Vista

Istnieje wiele rozwiązań, które mogą pomóc z systemem vista Restore nie działa.

Jeśli jest to problem sprzętowy, to niestety kilka opcji poza wymianą dysku twardego. Po zidentyfikowaniu tego jako problem sprzętowy i wypróbowaniu wszystkiego innego, niż wynajęcie kogoś, aby spróbować i dostać dane z dysku twardego i zakup nowego jest najlepszym dla sprawnego włączonego komputera. Zanim pójdziesz do przodu i wymienić sprzęt, spróbuj uruchomić przywracanie systemu w trybie awaryjnym.
http://dobryalkomat.pl
– autor artykułu