Serwery o wiekszej wydajnosci

Serwery o wiekszej wydajnosci

1. Trzeba mieć istniejącego bloga lub istniejącej witryny.

2. Twoja strona musi mieć co najmniej 10-15 stron odpowiednich treści. Jeśli masz bloga, który chcesz zastosować AdSense, trzeba mieć co najmniej 5 lub więcej wpisów na swoim blogu.

3. Twój blog lub strona musi mieć czysty, prosty w obsłudze interfejs. Nie pod stron budowlanych lub niedziałających linków lub zbyt wielu animowane gify lub okienek pop.

4 . Nie musisz mieć profesjonalnie zaprojektowaną stronę internetową lub bloga. Prostsze witryna jest lepiej dla wyszukiwarek do pająka i lepiej będzie dla użytkowników nawigacji.

Serwery o wiekszej wydajnosci

Jak dostać się do bloga? Można też mieć bloga, który można zorganizować na własnej stronie internetowej, takich jak WordPress WordPress jest łatwe w konfiguracji skryptu php, który jest do pobrania za darmo.

Alternatywnie, można użyć dowolnego z bezpłatnych usług takich jak blogu: Blogger założyć bloga, który będzie gospodarzem na swoim serwerze.

Przypomnę więc: Wybierz temat, który chcesz blogu o, założyć blog, zrobić kilka postów dziennie na swoim blogu, należy odczekać około 5 dni, a następnie ubiegać się o programie Google AdSense.

Serwery o wiekszej wydajnosci

Po zatwierdzeniu przez Adsense, należy złożyć na swoim blogu lub stronie internetowej, aby głównych wyszukiwarek. Jeśli nie wiesz, głównych wyszukiwarek, nie szukaj „wolnego składania stronie”. Przekonasz się, że istnieje wiele miejsc, które pozwolą na korzystanie z ich usług za darmo do przedstawienia swojej stronie lub blogu do różnych wyszukiwarek.

Ich są różne katalogi blogu, że należy również wymienić swoje bloga. Po raz kolejny, nie szukaj katalogów blogów i zgłosić swoją witrynę do wszystkich tych, które można znaleźć.

Powiedz innym o swoim blogu, swojej rodziny i przyjaciół itd. Poproś, aby opowiedzieć innym o swoim blogu. W ten sposób można zacząć uzyskiwać natychmiastowy ruch.Tylko uwaga: nie pytaj rodzinę i znajomych do klikania w reklamy AdSense, iw żadnym wypadku nie należy kliknąć na dowolny z majsterkowania Ads – że jest to pewny sposób ogień z coraz zabronione przez Google i będziesz miał stracił cennym źródłem dochodu!

Teraz, gdy wiesz, jak rozpocząć swój własny blog, nie masz wymówki nie do zarabiania pieniędzy! Miłego blogowania!

http://seofabryka.pl/
– autor artykułu