Hosting stron

Hosting stron

Nazwa domeny i strony WWW Hosting – są one takie same Czy naprawdę ich potrzebują

To wszystko zależy od tego, co próbujesz zrobić. będę wyjaśniać różnicę między nazwę domeny i hosting strony internetowej, a następnie pokazać drogę na zakup dwóch.

Przede wszystkim URL zawiera nazwę domeny w nim. Nazwa domeny jest to, co siedzi albo umieszczony pomiędzy www. (Domain Name) .com. Teraz nazwa domeny może reprezentować kilka adresów IP. Bez uzyskiwania zbyt techniczne, nie będę się w to, co jest adres IP. Twoja domena jest używana w adresie URL, aby zidentyfikować grupę stron internetowych, które składają się na stronie internetowej. Twój sufiks domeny przedstawia grupę domena należy. Możesz uzyskać więcej informacji o adresach Warszawa torty na zamówienie dla dzieci IP i sufiks domeny na dole tej strony.

Strona WWW hostingowej lub witryny WWW, które kiedykolwiek sposób chcesz na to patrzeć, jest wymagane, aby na swojej stronie internetowej, aby przejść na żywo w internecie. Hostingowego jest usługą, która dostarcza Ci miejsca na dysku serwera, jak serwisu technicznego plików. Hosting jest udostępnione osobom i firmom, które nie mają własnego serwera WWW.

Aby można mieć lub zrobić stronę internetową na żywo, trzeba będzie zakupić zarówno nazwę domeny i hosting strony internetowej. Istnieją pewne sposoby wokół zakupie dwóch. Po pierwsze, gdy podpisanie z ISP (Internet Service Provider) Spółka płacisz, aby dostać się w Internecie. Oferują one zazwyczaj ci trochę miejsca na dysku z płatnych usług, a to jest jeden sposób można uniknąć zakupu nazwy domeny i hosting strony internetowej. W przypadku korzystania z tej opcji, musisz zdawać sobie sprawę z ilości miejsca masz i dowiedzieć się, jakie są ograniczenia ruchu. Inną opcją można użyć byłoby wcisnąć słowem. com, aby uniknąć zakupu nazwy domeny i strony Webhosting.

– autor artykułu