Niezawodny serwer

Niezawodny serwer

You Do not Know What You Do not Know

Oczywiście nie wiem, czego nie wiem, ale jak ważne jest, aby wiedzieć, czego nie wiem? Osobiście nie wiem dużo o astrofizyce, ale nie jest to dla mnie bardzo ważne. LOL. Moja żona i ja własny salon fryzjerski, więc zrozumienie kosmetyki jest niezbędna. Znając różnicę między płytami i hi-lo-płytami, lub w jaki sposób zastosować kolor jest koniecznością.fotografia dziecięca kraków

Dokonywanie założenia

W większości branż, producenci podejmują wiedzę za pewnik – i przez to mam na myśli, że większość klientów zakładamy wiedzieć więcej, niż naprawdę. Oto przykład. Większość z nas ma do czynienia z drukarkami, a konkretnie wymiany kaset z tonerem, ale ilu z nas rozumie wydajność tonera – ile stron można racjonalnie oczekiwać, aby drukować z tej nowej kasety. Sprzedawcy używać takich terminów jak wydajności 250 stron przy pokryciu 6%. Nie mówią, że jeśli w ogóle użyć dowolnego cieniowania na wydrukach, zasięg skacze ponad 12%, cięcia wydajność tego naboju w pół – do zaledwie 125 stron!

Nie wiedząc, czego nie wiem, może umieścić swój biznes online na ryzyko

W hostingu, strasznie dużo perspektyw kupować na cenę. Hej, gospodarka jest trudne – wszyscy jesteśmy próbuje rozciągnąć nasze dolarów. Gdy kilka z większych dostawców rozpoczęła oferowanie nieograniczoną ilość miejsca na dysku i przepustowości na ich wspólnych planów hostingowych, to budzi pewne zdziwienie, ponieważ wszyscy w branży wiedzieli nieograniczona było nierealne. Oczywiście, były ograniczenia ich nieograniczone plany, pochowany na ich warunki, ale ilu z nas naprawdę przeczytać Warunki Umowy? W tym przypadku, nie wiedząc, czego nie wiem, może umieścić swój biznes online na ryzyko.

Nie masz pojęcia?

W branży hosting, nie są dzielone hostingi, wirtualne plany, semi-dedykowanych planów reseller, VPS, chmury, serwery dedykowane i kolokacji.

– autor artykułu