Protokul komunikacyjny HTTP

Protokul komunikacyjny HTTP

Co się stało z moim e-mail

Czy zauważyliście, że e-mail nie jest tak wiarygodne, jak to było kiedyś? Czy zastanawiasz się, co się stało? Te techniczne nie są rzeczy powinien poprawić się w czasie, a nie pogorszyć zamiast tego?

Nie jesteś sam. Coraz więcej ludzi przychodzi, aby uświadomić sobie, że niegdyś dominującą Aplikacja e-mail, jedno mamy polegać przez wiele lat nie jest już wiarygodne. Nasz system e-mail jest złamane, a teraz, nie ma jeden dylemat, że obecnie nie jest pokazując żadnych oznak tworzenia rzeczy lepiej w najbliższym czasie.

Teraz nie może myśleć, że złamany system e-mail nie jest aż tak ważne, ale pod uwagę fakt, że duża liczba ludzi, którzy rzeczywiście chcą dostać e-mail od osób fizycznych i firm, a wiele z tych wiadomości po prostu nie dostają dostarczona.

Co gorsza, nie otrzymasz odpowiedź z powiadomieniem, że wiadomości nie zostały dostarczone. Są po prostu usunięte, więc nie mam pojęcia, czy wiadomość została jeszcze odebrany. Więc co w tym wielkiego, prawda? Więc nie przegapisz kilka wiadomości e-mail, który stanie się krzywda?

Prawdą jest, że wiele legalnych, rzetelny, pracowity właścicieli firm, którzy polegają na e-mail marketing i promocję ich działalności są coraz boli, a wielu już zbankrutowała, ponieważ nie mogą już dotrzeć do swoich klientów e-mail ,

Osobiście używam e-maila na rynek swoją firmę od roku 1995. W tamtych czasach większość każda wiadomość wysłałem został dostarczony. Nie tylko, że mając aż 9 z 10 wiadomości te otwarte zostało uznane za normalne w tych dniach. Porównajmy to z dzisiejszych liczb, a zobaczysz co mam na myśli.

Teraz, średnia wiadomość poradnia psychologiczna białystok e-mail jest otwarta przez mniej niż 1% ludzi to przesłanych. Jeśli jesteś właścicielem firmy, to z pewnością nie jest dobrą wiadomością.

Dla ludzi, którzy korzystają z niechcianych wiadomości e-mail (lub spam) jako podstawowego narzędzia marketingowego, w przeciwieństwie do legalnej zgody na bazie e-mail, ich rozwiązanie problemu było umieścić więcej serwerów e-mail w trybie online i wysyłają dziesiątki miliony więcej wiadomości e-mail, żeby uzyskać takie same wyniki były coraz zaledwie kilka lat temu.

– autor artykułu