Serwery dla biznesu

Serwery dla biznesu

Web Content Filtering – Co to właściwie znaczy

Aby odpowiedzieć na to pytanie, pozwól mi zacząć biorąc Cię z powrotem w historii trochę, catch-up !! Czy wiesz, że WWW jak znamy ją dzisiaj, rozwinęła się o „Internet”, który był pierwotnie pomyślany o wiele inaczej. Tak, wymiana informacji i plików zawsze był tam, ale to się stało, a inaczej!wyposażenie sklepu spożywczego W rzeczywistości WWW ewoluowała znacznie później niż e-maile. Oczywiście problemy i rozwiązania bezpieczeństwa również ewoluowała, w tych samych stóp-krokach. Zaczęliśmy używając anty wirus, by sprawdzić treść wiadomości e-mail oraz filtry antyspamowe, itp zarządzać uciążliwości stworzony przez niechcianych e-maili, łącznie odnosimy się do tych dwóch, jak filtrowania treści na e-maile. Prawie Podobna sytuacja przedstawia się dzisiaj, że mamy dostęp do WWW, a używamy internetowego filtrowania treści, aby chronić siebie.

Cała ewolucja faktycznie wydarzyło się na dwóch frontach (lub warstwy jak nazywamy je technicznie) rzeczywistości. Sieci oraz aplikacji. Routery zostały zbudowane między łączenia różnych sieci; Zapory i zostały zbudowane w celu zapewnienia połączenia stało, dokładnie tak, jak to pożądane. Podobnie w warstwie aplikacji, serwery proxy zostały stworzone, aby służyć potrzebom różnych zastosowań oraz filtry treści zostały zbudowane w celu zapewnienia, że ??zawartość była akceptowalna natury. I nawet z technicznego punktu widzenia www.prefabetkurzetnik.pl/beton-towarowy.html „Zapory są dwojakiego rodzaju – Warstwa sieci Warstwa aplikacji „; jest to trafne stwierdzenie A z punktu widzenia bezpieczeństwa są wymagane te dwie formy zaporami i mają inne zadanie do zrobienia, ale wrócimy do tego za chwilę…

Filtrowanie treści pomaga zapobiegać nadużyciom, nadużyciom i innych naruszeń bezpieczeństwa, gdy użytkownicy i ich zastosowania dostępu do WWW. Paradoksalnie „Filtrowanie zawartości” jako taki jest bardzo nadużywane określenie, który doprowadził do wielu ogólnego zamieszania.

– autor artykułu