Kofiguracja modemow

Kofiguracja modemow Jedną z takich firm na stanie Waszyngton stworzył ścieżkę dźwiękową alarmowy, jak to było, do gry w sytuacji. Te pliki WAV mogą być dostosowane do gry, na przykład instrukcji, jeśli intruz wykryto na miejscu. Ten system audio byłby uruchamiany dopiero po pracowników ochrony pracujących poza miejscem zweryfikować obecność intruza.miernik gazu Oczywiście, możliwości są nieograniczone plików WAV, jeśli myślisz o tym.

Piloty: Za pomocą pilota zdalnego sterowania, aby przełączyć się na ekranie telewizora, aby obsługiwać klimatyzację, aby otworzyć bramę garażową i włączyć radia, więc dlaczego nie ma pilota do systemu alarmowego w domu. Niektórzy producenci zabezpieczeń wychodzą z możliwością zdalnego sterowania, który pozwala użytkownikom na monitorowanie i kontrolowanie ich systemu, gdy są z dala od domu. Te piloty są po prostu coś w rodzaju małego serwera WWW. Działają one poprzez Internet, dzięki czemu właściciele domów, aby zobaczyć wideo nadzoru i otrzymywać powiadomienia do swoich telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych.

Alerty niestandardowe: oznacza to umieszczenie czujników pod akwarium, na przykład. Jeżeli zbiornik pęknie i nikt nie jest w domu, firma ochroniarska może wywołać człowieka naprawy i mieć go zapisać ryb i naprawić zbiornik też.

Oczywiście, to tylko z niewielu wysokiej klasy gadżety na rynku dla bardziej ekskluzywnych klientów. Przeglądanie stron internetowych dla bardziej ekscytujących wydarzeń zabezpieczenia domu.

można uniknąć domowe inwazje. Lepsza ochrona ludzi i rzeczy, których najbardziej zależy z ADT systemu bezpieczeństwa domu. ADT jest czołowym dostawcą systemów bezpieczeństwa w systemach bezpieczeństwa USA Zaufanie ADT, aby pomóc w zachowaniu bezpieczeństwa.

– autor artykułu