Serwer FTP

Serwer FTP

High End Security Systems

Istnieją systemy zabezpieczeń do domu i potem są systemy zabezpieczenia domu. Chociaż wiele middle class Amerykanie wybierają tzw opcji szablonowego lub nawet do spraw bardziej wyszukane za pomocą czujek dymu i tlenku węgla, czujniki na wszystkich drzwi i okien, czujki zbicia szkła, a nawet czujniki ruchu, istnieje większe spektrum end, gdzie cena ISN ‚t wiele kwestii.

systemy zabezpieczeń High End są dość zróżnicowane pod względem formy i funkcji; Jednak istnieją pewne cechy, które ci z luźnymi budżety powinny rozważyć.

Integracja: Tak jak masz swój system kina domowego podłączony do komputera, można zbierać swój system bezpieczeństwa w domu i podłączyć go do wszystkiego innego. Chodzi o to, aby każdy składnik rozmawiać między sobą komunikować. Można łatwo związać wszystkie systemy ze sobą za pośrednictwem komputera. Korzystanie z programów takich jak Digilinix, będziesz w stanie kontrolować wszystko, od telewizora do bramy garażowej za pośrednictwem komputera. To sprawia, że ??łatwo zobaczyć nadzoru nagrania na komputerze lub telewizorze z płaskim ekranem; można nawet nagrywać je i odtworzyć go z rejestratora.

Czujniki osób: Kolejną cechą, aby dodać do swojego arsenału bezpieczeństwa domu jest czujnik obecności. To coś więcej, aby zaoszczędzić energię i pomóc w kwestii ocieplenia globalnego, niż to robi, aby zapisać swój dom przed złodziejami, ale nadal jest to wspaniała cecha. czujniki obecności składa się z pasywnych detektorów podczerwieni i kontaktów drzwiowych, które wykrywają, gdy ktoś jest w pokoju. Jeśli nie ma ruchu przez znaczny okres czasu, będzie zamknąć Wyłącz światło w tym pokoju i regulację temperatury, jak również.

Dostosowane WAV: Niektóre innowacyjne firmy ochroniarskie domu opracowali aplikacje, które idą w parze ze zintegrowanymi systemami wymienionymi wcześniej.

– autor artykułu